Samsung QE85QN83HAUXXN. Beeldschermdiagonaal: 2, 16 m (85"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: Neo QLED, Beeldscherm vorm: Flat, LED backlight-type: Mini LED. Smart TV. Motion interpolation technologie: Motion Xcelerator. Formaat digitaal signaal: DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Koolstof, Zilver
Specificaties
Product
Product id 1019157
Merk Samsung
Partnr QE85QN83HAUXXN
EAN/UPC code 8806099129651
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 85 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie Neo QLED
LED backlight Y
LED backlight-type Mini LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Motion interpolation technologie Motion Xcelerator
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 144 Hz
Ondersteunde verversingsfrequenties display 100 Hz, 144 Hz
Schermdiameter in centimeters 214 cm
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-T, DVB-T2
Auto channel search Y
Smart TV
Smart TV Y
Inclusief besturingssysteem Tizen
Sound-mirroring Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie 2.0.3
Universele gids Y
TV initieert spiegeling Y
Audio
Gemiddeld vermogen 30 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders Dolby Atmos
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Actieve stemversterker / Active Voice amplifier (AVA) Y
Adaptief geluid Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth Y
Webbrowser Y
Design
Oprolbaar scherm N
Kleur van het product Carbon, Silver
Kleurnaam Carbon Silver
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 400 mm
Type schermrand 3 Bezel-less
Type standaard Legs stand
Stand kleur Titanium
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Game modus Y
Beeldverwerkingstechnologie NQ4 AI Gen 2 Processor
Eco-sensor Y
TV-sleutel (key) ondersteuning Y
Dimtechnologie voor achtergrondverlichting Supreme UHD Dimming
Beeldverwerker NQ4 AI Gen2
Meervoudige weergave Y
SmartThings app ondersteuning Y
Tap View Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
PC-ingang (D-Sub) N
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Digitale audio, optische uitgang 1
Aantal RF-poorten 2
Common interface Plus (CI+) Y
Versie Common Interface Plus (CI+) 1.4
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Beheerfuncties
Stemgids Y
Elektronische TV-gids Y
On Screen Display (OSD) Y
Aantal On Screen Display-talen 27
On Screen Display (OSD)-talen Multi
ECO mode Y
Automatisch uitschakelen Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Werkt met Samsung Bixby Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (HDR) E
AC invoer voltage 220 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energie-efficiëntie-index A to G
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1888.8 mm
Diepte apparaat (met standaard) 369 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 1123 mm
Gewicht (met standaard) 32800 g
Breedte ( zonder voet ) 1888.8 mm
Diepte ( zonder voet ) 52.5 mm
Hoogte (zonder voet ) 1083.2 mm
Gewicht (zonder voet) 32100 g
Verpakking
Bureaustandaard Y
Afstandsbediening Y
Breedte verpakking 2060 mm
Diepte verpakking 178 mm
Hoogte verpakking 1200 mm