Samsung UE55U8072FUXXH (55") 4K
Samsung
Op voorraad
Samsung UE55U8072FUXXH. Beeldschermdiagonaal: 139, 7 cm (55"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Motion interpolation technologie: Motion Xcelerator, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1019014
Merk Samsung
Partnr UE55U8072FUXXH
EAN/UPC code 8806097067603
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 55 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Motion interpolation technologie Motion Xcelerator
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 50 Hz
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Schermdiameter in centimeters 138 cm
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Auto channel search Y
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Tizen
Sound-mirroring Y
Apple AirPlay 2-ondersteuning Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie 2.0.4
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Beschrijvend element audio-voorselectie Y
Adaptief geluid Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.3
Webbrowser Y
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 200 mm
Introductie jaar 2025
Type schermrand 3 Bezel-less
Type standaard Legs stand
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Beeldverwerkingstechnologie Crystal Processor 4K, Samsung Contrast Enhancer
4K Ultra HD upscaler Y
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), Gaming Hub, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
TV-sleutel (key) ondersteuning Y
Dimtechnologie voor achtergrondverlichting UHD Dimming
SmartThings app ondersteuning Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
PC-ingang (D-Sub) N
Audio Return Channel (ARC) Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal RF-poorten 3
Common interface (CI) Y
Common interface Plus (CI+) Y
Versie Common Interface Plus (CI+) 1.4
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Beheerfuncties
Stemgids Y
Elektronische TV-gids Y
On Screen Display (OSD) Y
Aantal On Screen Display-talen 28
Automatisch uitschakelen Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
Typisch stroomverbruik 79 W
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 79 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 220 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 118 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1224.6 mm
Diepte apparaat (met standaard) 199 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 759.1 mm
Gewicht (met standaard) 10100 g
Breedte ( zonder voet ) 1224.6 mm
Diepte ( zonder voet ) 76.6 mm
Hoogte (zonder voet ) 707.8 mm
Gewicht (zonder voet) 9600 g
Breedte van de standaard 812.6 mm
Diepte van de standaard 199 mm
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Afstandsbediening TM2240A
Breedte verpakking 1354 mm
Diepte verpakking 127 mm
Hoogte verpakking 810 mm