Sony FW-85BZ40L. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 2, 16 m (85"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 650 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Inclusief besturingssysteem: Android. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 894370
Merk Sony
Partnr FW-85BZ40L
EAN/UPC code 4548736150096
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 85 inch
LED backlight Y
LED backlight-type Direct-LED
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 650 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Oorspronkelijke beeldverhouding 9:16
Responstijd 15.9 ms
Typische contrastverhouding 6000:1
Contrast ratio (dynamisch) 500000:1
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Schermdiameter in centimeters 215.9 cm
Motion interpolation technologie Motionflow XR 240
Kleurverzadiging 92 procent
Ondersteunde grafische resoluties 3840 x 2160, 4096 x 2160
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
HDR-ondersteuning Y
Waasniveau 58 procent
Soort paneel VA
Ondersteunde video-modi 480p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
RGB-kleurruimte DCI-P3
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
DVI-poort N
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 2
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Wi-Fi Y
Composiet video-ingang 1
Audio-ingang (L, R) 1
Audio (L, R) out 1
RS-232C Y
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
Model Horizontal/Vertical
Ophangsysteem voor aan de muur Y
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 400 mm
Antireflectiescherm Y
Prestatie
Bedoeld voor Universal
Multicast-ondersteuning Y
Wi-Fi Direct Y
Apple AirPlay ondersteuning Y
Dolby Vision Y
Hybride Log Gamma (HLG) Y
High Dynamic Range 10 (HDR10) Y
Bedrijfsuren (uren/dagen) 24/7
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Energie
Typisch stroomverbruik 373 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Computersysteem
Computersysteem Y
Interne opslagcapaciteit 32 GB
Inclusief besturingssysteem Android
Ondersteund audioformaat FLAC, LPCM, MP3, WAV, WMA
Ondersteund beeldformaat JPEG, MJPEG
Google applicaties Google Chromecast
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1899 mm
Display diepte 71 mm
Display hoogte 1089 mm
Display gewicht 44500 g
Verpakking
Breedte verpakking 2036 mm
Diepte verpakking 258 mm
Hoogte verpakking 1239 mm