C13T580100
EAN/UPC code
Garantie (in maanden)
24 maanden
Technische details
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Kenmerken
Soort
Original
Inkttype
Dye-based ink
Printkleuren
Black
Type kleureninkt
Dye-based ink
Printtechnologie
Inkjet
Merkcompatibiliteit
Epson
Compatibiliteit
Stylus Pro 3800, 3880
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Aantal zwarte inktcartridges
1
Volume zwarte inkt
80 ml
Inhoud
1 x 80 ml Photo Black ml
OEM-code
C13T580100
Land van herkomst
China
Kleur
N
Gewicht en omvang
Gewicht
50 g
Breedte verpakking
35 mm
Diepte verpakking
100 mm
Hoogte verpakking
80 mm
Gewicht verpakking
0.16 g
Type verpakking
Singlepack
Logistieke gegevens
Breedte pallet
800 mm
Lengte pallet
1200 mm
Hoogte pallet
1200 mm
Aantal per pallet
2520 stuk(s)
Breedte van de omdoos
270 mm
Lengte omdoos
470 mm
Hoogte van de omdoos
145 mm
Hoeveelheid per omdoos
30 stuk(s)
Gewicht omdoos
5.062 g
Palletbreedte (Verenigd Koninkrijk)
1000 mm
Palletlengte (Verenigd Koninkrijk)
1200 mm
Pallethoogte (Verenigd Koninkrijk)
1200 mm
Aantal per pallet (Verenigd Koninkrijk)
3600 stuk(s)
Hoeveelheid per laag
420 stuk(s)
Aantal per palletlaag (Verenigd Koninkrijk)
600 stuk(s)
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
125 x 31 x 121 mm