C13T636400
EAN/UPC code
Garantie (in maanden)
24 maanden
Kenmerken
Soort
Original
Inkttype
Pigment-based ink
Printkleuren
Yellow
Type kleureninkt
Pigment-based ink
Printtechnologie
Inkjet printing
Merkcompatibiliteit
Epson
Compatibiliteit
Stylus Pro 7700, 7900, 9700, 9900, WT790
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Aantal gekleurde inktcartridges
1
Volume gekleurde inkt
700 ml
OEM-code
C13T636400
Land van herkomst
China
Gewicht en omvang
Breedte verpakking
60 mm
Diepte verpakking
400 mm
Hoogte verpakking
145 mm
Gewicht verpakking
1.216 g
Logistieke gegevens
Breedte pallet
800 mm
Lengte pallet
1200 mm
Hoogte pallet
330 mm