C13T591400
EAN/UPC code
Garantie (in maanden)
24 maanden
Kenmerken
Soort
Original
Inkttype
Pigment-based ink
Printkleuren
Yellow
Type kleureninkt
Pigment-based ink
Printtechnologie
Inkjet printing
Merkcompatibiliteit
Epson
Compatibiliteit
Stylus Pro 11880
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Aantal gekleurde inktcartridges
1
Volume gekleurde inkt
700 ml
OEM-code
C13T591400
Land van herkomst
China
Kleur
Y
Gewicht en omvang
Breedte verpakking
60 mm
Diepte verpakking
400 mm
Hoogte verpakking
145 mm
Gewicht verpakking
1.221 g
Logistieke gegevens
Breedte pallet
1200 mm
Hoogte pallet
1000 mm
Aantal per pallet
168 stuk(s)
Breedte van de omdoos
390 mm
Lengte omdoos
530 mm
Hoogte van de omdoos
220 mm
Hoeveelheid per omdoos
12 stuk(s)
Gewicht omdoos
15 g
Palletbreedte (Verenigd Koninkrijk)
1000 mm
Palletlengte (Verenigd Koninkrijk)
1200 mm
Pallethoogte (Verenigd Koninkrijk)
2085 mm