C13T596300
EAN/UPC code
Garantie (in maanden)
24 maanden
Kenmerken
Soort
Original
Inkttype
Pigment-based ink
Printkleuren
Vivid magenta
Type kleureninkt
Pigment-based ink
Printtechnologie
Inkjet printing
Merkcompatibiliteit
Epson
Compatibiliteit
Stylus Pro 7700/7900/9700/9900/WT790
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Aantal gekleurde inktcartridges
1
Volume gekleurde inkt
350 ml
OEM-code
C13T596300
Land van herkomst
China
Kleur
Y
Gewicht en omvang
Breedte verpakking
57 mm
Diepte verpakking
318 mm
Hoogte verpakking
145 mm
Gewicht verpakking
0.762 g
Logistieke gegevens
Breedte pallet
800 mm
Lengte pallet
1200 mm
Hoogte pallet
300 mm